#16 2006-05-27 12:36:10

reddie

ADMINISTRATOR

Skąd: Szczecin/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2006-04-22
Posty: 923
WWW

Re: Wasze propozycje

Psst, nie mów nikomu, ale dla mnie to też jest czarna magia... Ale kiedyś galeria w Coppermine była dla mnie czarną magią, a teraz już nie jest, więc jest nadzieja, że z tym całym Mambem będzie podobnie ;) Lady Snape, gdybyś kiedyś chciała, to mogę się podzielić wiedzą z zakresu tworzenia stron (nie jest to oszałamiająca wiedza, ale zawsze chętnie służę pomocą )

Offline

 

#17 2006-05-28 16:14:39

Lady Snape

GARYOLDMANIAK *

4629454
Skąd: dolnośląskie
Zarejestrowany: 2006-04-30
Posty: 87

Re: Wasze propozycje

To będzie nasza tajemnica A co do strony, to może kiedyś się za coś zabiorę, jak na razie brakuje mi zapału jakim Ty się możesz poszczycić. I nie da się ukryć, że jest to też bardzo pracochłonne zajęcie. Już ja a tym dobrze wiem... Jednak żałuję, że nie wystarczyło mi samozaparcia, by uporać się z tą stronką. Byłybyśmy teraz konkurencją


You know what Monty Python boys say?
"Always look on the bright side of life"

Offline

 

#18 2006-06-01 03:21:14

reddie

ADMINISTRATOR

Skąd: Szczecin/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2006-04-22
Posty: 923
WWW

Offline

 

#19 2006-06-03 08:37:11

reddie

ADMINISTRATOR

Skąd: Szczecin/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2006-04-22
Posty: 923
WWW

Re: Wasze propozycje

Powtórzę z innego posta: tak wygląda układ strony jaki chcę zaimplementować do naszej garyoldmanii KLIK. Wersja robocza, do zmiany oczywiście. Ta jest tylko bazową wersją, jaką proponuje Mambo. Kolory, menu, logo i grafika na pewno zostaną zmodyfikowane. Jeśli macie sugestie, piszcie. Mam już wprawdzie pewną koncepcję, ale Wasze głosy są dla mnie bardzo ważne. Acha, i tak sobie myślę - forum chyba nie zmieniać? To jest chyba ok, co? Bo jeśli mam zmienić, to wszystkie posty stąd przepadną (chyba, że byłaby możliwość przeniesienia ich do nowego forum, ale nie wiem czy będzie). W każdym razie czekam na Wasze propozycje co do nowej strony.

Offline

 

#20 2006-06-03 09:32:48

Magi

GARYOLDMANIAK ***

5512719
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki
Zarejestrowany: 2006-04-28
Posty: 214

Re: Wasze propozycje

Forum jest OK!! nic nie zmnieniaj juz się do niego przyzwyczaiłam, na tyle, że nie mogę się odnaleźć na innym forum...

Super układ (ten z Mambo) a kolory są cool :good: Mogłabys jedynie dodac jakiś żywy kolor do tej szarości no nie wiem, czerwony, zielony lub pomarańczowy...


The truth is... sometimes I miss you so much I can hardly stand it..

Offline

 

#21 2006-06-03 09:40:18

reddie

ADMINISTRATOR

Skąd: Szczecin/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2006-04-22
Posty: 923
WWW

Re: Wasze propozycje

O, fajnie, że chcesz, żeby forum zostało. Ja też je polubiłam i nie wyobrażam sobie innego Kolorystyka będzie taka chyba jak na obecnej stronie, czyli czarny (tło) plus odcienie niebieskiego (czcionki itp). Już mówiłam dlaczego ;) Może w profilu użytkownika będzie można sobie ustawiać dowolną kolorystykę profilu, bloga (jeśli takowy powstanie) itp. Teraz tylko pozostaje mi się rozeznać w tym Mambo. To jest dość skomplikowane dla początkującego, ale spokojnie - poradzę sobie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zaproszenia-slub.eu jak-napisac-zaproszenie-na-komunie.eu zaproszenia-na-pierwsza-komunie-swieta.eu liczniki na wodę wrocław forum metin2