#1 2006-06-06 08:29:43

reddie

ADMINISTRATOR

Skąd: Szczecin/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2006-04-22
Posty: 923
WWW

Drexl Spivey

Gary jako ostatni sukinsyn! Rewelacyjna rola! Wprawdzie epizodyczna, ale mistrzowska (jak każda rola Gary'ego). Jako mocno skrzywiony psychicznie, zły do szpiku kości diler i alfons dał niezwykły popis aktorstwa. W ogóle - charakteryzacja! Gary i dredy? Gary i złote zęby? Zadziwił mnie. Scena w barze i scena, w której Drexl "za pomocą małej demonstracji" pokazuje co ma na myśli - piękne. Niesamowicie przyswoił akcent białych uważających się za czarnych. Pisałam już na forum, że potrafiłam współczuć Stansfieldowi mimo jego zła. Spiveyowi nie potrafiłam. Cieszyłam się, że skończył jak skończył. Kolejny film, w którym bohater Gary'ego zostaje pozbawiony penisa ;) Z tym, że tutaj w pełni zasłużenie. Niemniej jest coś w Drexlu, co mnie przyciąga (pociąga?). Może właśnie ta bezwzględność? Okrucieństwo? Czasem się w człowieku odzywa ukryty masochista...
Na marginesie: nieźle pokręcony film, absurd goni absurd. Podobało mi się określenie kogoś, kto napisał komentarz do tego filmu, że to "zjazd z poręczy na czerwonej skakance". I Brad Pitt w roli Floyda[img]http://www.garyoldmania.bestweb.pl/cpg145/images/smiles/.gif[/img] Całość - mniam.

Offline

 

#2 2006-07-03 12:13:31

Rosencrantz

GARYOLDMANIAK ***

1103026
Zarejestrowany: 2006-05-30
Posty: 299
WWW

Re: Drexl Spivey

To akcent moja droga akcant!!! Ta bezczelność i olewczosć dla innych skrywająca się za każdą głoską. To pociąga, przynajmniej mnie.

A tego mam to dwupłytowe wydanie, i tam jest mejking of:) no rewelka. Ta pierwsza scena z nim jak zabija gościa miecie. Po scenie reżyser mówi "rewelacyjnie Gary byłeś świetny" a Gary się  uśmiecha wzrusza lekko ramionami jakby mówił "a to moja praca"


http://s17.photobucket.com/albums/b90/D … go%202006/

Hehe imprezy z Kaszaną/Rosencrantz - samo zdrowie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
maltańczyk koreański pozycjonowanie szczecin zaproszenia na ślub ręcznie robione wolne miejsca Hel materace hilding