#16 2007-02-22 11:31:42

Stansfield

GARYOLDMANIAK **

10071930
Zarejestrowany: 2007-01-15
Posty: 107

Re: Spotkania Forumowiczów

no to było dość niespodziewane. Jednego dnia rozmawiam o planach na ferie, drugiego jade w góry a trzeciego podjeżdża do mnie młode dziewcze z ironicznym uśmiechem i chęcią pomocy hihihi. Tak jestem sobie wyobrazić moją mine bo przynam że byłem w szoku. Co do czekolady to nie ma o czym mówić. W kwestii kasy za karnet  Kasia wiesz że wcale nie musisz mi oddawać tego, bo przecież kupując ci go nie liczyłem na nic wzamian albo na to że mi oddasz - no ale kobiety nie przekonasz. Jak sie Tonks uwzieła że musi mi oddać to musiliśmy znaleźć jakieś rozwiązanie i ustaliliśmy że Kasia tą kase przekaże na fundacje (tą kocią - Magdy). Hamowanie na snowboardzie to tez mała rzecz, raz ci pokazałem i po 5 minutach już umiałaś wiec nie przechwalajmy tutaj mnie. Nadmiar pochlebstw mi szkodzi .
I pozwalam siebie opisać ( {Magda nie czytaj tego-->}Tonks ukryj te złe dostrzeżenia żeby Magda mnie zechciała na TŻ albo kochanka przynajmniej). Hmm a i ciebie chętnie opisze jeżeli pozwolisz

Offline

 

#17 2007-02-22 16:57:46

reddie

ADMINISTRATOR

Skąd: Szczecin/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2006-04-22
Posty: 923
WWW

Re: Spotkania Forumowiczów

Kasia mi już powiedziała o tej decyzji o wpłacie na Kocią Dolinę, więc w pierwszych słowach mojego posta pragnę serdecznie podziękować w imieniu swoim i Fundacji. Jesteście wspaniali! Jak tylko wejdzie przelew, umieszczę Was w dziale "Kto nam pomaga". Mogę chyba, co?

Stansfield napisał:

( {Magda nie czytaj tego-->}Tonks ukryj te złe dostrzeżenia żeby Magda mnie zechciała na TŻ albo kochanka przynajmniej)

Nie przeczytałam tego Tonks, dawaj, nie oszczędzaj Kuby ;)

Offline

 

#18 2007-02-22 18:54:24

tonks

GARYOLDMANIAK ***

Zarejestrowany: 2006-04-23
Posty: 285

Re: Spotkania Forumowiczów

Tylko Magda suma nie jest jakaś gigantyczna ;). to hmmm chyba 30 bądź 40zł
nie bede oszczędzać Kuby bo nie mam co o nim złego powiedzieć wiec sobie moge .
Może opisze Stana tak jak to zrobiłam już dla Reddie (tylko pozwole sobie dopowiadać inne spostrzeżenia którymi sie nie podzieliłam). Na gg od niego dostałam osobiste pozwolenie na opowiadanie ze szczegółami (bo jako kobita takowe zapamiętałam)
Wygląd może nnajpierw (bo to było pierwszą rzeczą którą uważnie prześledziłam)--> Wysoki (około 170cm) , szczupły (takie chucherko z profilu), taki urok ala turecki emigrant (to komplement :],i stwierdzenie faktu),
patrząc na twarz -> włosy bardzo fajnie ścięte tak na dole bardziej przystrzyżone a na górze tak mniej. Zarost miał. Taki lekki i taki wyrąbiście równy (od linijki sie golisz ?). Usta - wąskie, takie czerwoniaste od zimna (a ja to musze błyszczyków i tych innych używać żeby moje usta ktoś zaóważył) i tak schodzące na góre, takie fajnie ala Marcinkiewicz te usta byly.
ubranie  (no co? podobało mi sie to opisze) -> czapka uszatka czarna, kurtka za tyłek czarna z takim fajnym futerkiem na kapturze, i spodnie w takie czare moro (ładie na tobie leżały - to już ci mówiłam czym wzbudziłam "ironiczny uśmieszek" -, nie to że sie patrze niewiadmo gdzie ale tak poprostu mam manie na temat jak sie spodnie układają <przewracaoczami><niewinny>). Tak ogólnie to słabo na narty sie przygotowałeś bo Chyba tylko rękawice miałeś narciarskie ( po czym stwierdzam ze musiało byc ci zimno )
charakter --> miły, sympatyczny,kulturalny (o to chyba przedewszystkim: niesienie snowboardu, otwwierania zamykanie drzwi, no i tak czekolada i karnet, nie bede szczędzić pochlebstw nawet jeśli zaszkodzą, bo żadko kiedy ktoś sie ta zachowuje a mam przecież do ciebie przekonywać domniemaną Magde ). Tak wygląda na takiego raczej co na dziendobry wali w twarz, a jest raczej takim fajnym misiem pysiem (komplement oczywiście - wole uprzedzać bo sie dowiedziałam że jestem uszczypliwa, cyniczna i mam cięty humor - to prawda? uwzględnij to przy opisywaniu mnie dobrze?). No spokojny osobnik, ale to chyba tylko z pozoru. Bo jak śmigał na stoku to już sie nie wydawał wcieleniem spokoju.  Tak pozatym to śmieszny, poczucie humorku (ano umie rozweselić), uśmiechnięty (nie licząc tego którkiego momentu kiedy to sie zdziwiłeś kiedy do ciebie pierwszy raz zagadałam). I coś jeszcze pominełam?

Offline

 

#19 2007-02-23 01:17:14

reddie

ADMINISTRATOR

Skąd: Szczecin/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2006-04-22
Posty: 923
WWW

Re: Spotkania Forumowiczów

Hahaha, Kaśka, opis boski To ja poproszę: Stansfield razy 1, z dostawą domu. Może być nawet na mój koszt ;) Od razu widać, że Kuba jest kulturalny i miły. Tego się można było spodziewać. No i - Kuba, nie zaprzeczaj - ma dobre . Piesę przygarnął. Opiekuje się nią wspaniale. Więcej takich Stansfieldów!

Tonks, co do kwoty - 30-40 PLN to JEST dużo, uwierz. Dla nas przynajmniej. To np. w przeliczeniu na realne sprawy - worek żwirku na 2 miesiące. Albo szczepienie. Dziękuję Wam za tę piękną decyzję ślicznie.

Offline

 

#20 2007-02-23 14:55:59

Stansfield

GARYOLDMANIAK **

10071930
Zarejestrowany: 2007-01-15
Posty: 107

Re: Spotkania Forumowiczów

tonks napisał:

taki urok ala turecki emigrant (to komplement :],i stwierdzenie faktu)

aż tak widać?

tonks napisał:

Zarost miał. Taki lekki i taki wyrąbiście równy (od linijki sie golisz ?)

no pedantyczny to owszem i jestem, ale chyba nie jest ze mną aż tak źle żeby sie golić od linijki :lol:, samo tak wyszło że jestem idealnie równy (nie potrafiłem wymyśleć innego określenia ?) w paru miejscach (bez głupich skojarzen)

tonks napisał:

Tak wygląda na takiego raczej co na dziendobry wali w twarz, a jest raczej takim fajnym misiem pysiem

misio pysio...:shy: no wiesz co... zapamiętam to sobie () (<Magda nie czytaj tego> pst Tonks myslałem że sie umawialiśmy że dopowiesz piękne zdanie które zrobi ze mnie jakieś coś "ala macho", nie wiem czemu misio pysio jakoś mi nie pasuje pod tym wzgldem )

reddie napisał:

To ja poproszę: Stansfield razy 1, z dostawą domu

ale ja uprzedzam że dużo jem i lubie sie wiercić w nocy... podróz w pudełku do Bydgoszczy jakoś bym jednak przerwał

jaka jest Tonks?
charakter (bo to sie najbardziej u niej rzuca nawet w oczy): miła, sympatyczna, spontaniczna i wyyyygadaanaa. dzięki spontaniczności jej wogle sie poznaliśmy, dzięki wyyygadaaaniu nie nudziliśmy sie ze sobą (mam nadzieje?), a dzięki sympatyczności i temu że była miła to chyba tym bardziej fajnie zleciała nam ta godzina (albo może nawet więcej niż godzina?). O i ma duże poczucie humoru i jest roześmiana

tonks napisał:

bo sie dowiedziałam że jestem uszczypliwa, cyniczna i mam cięty humor - to prawda? uwzględnij to przy opisywaniu mnie dobrze

może troszke ale nie na tyle żeby kogoś to bardzo raziło. Masz ciety humor ale raczej dający świadomość tego że to co mówisz to tylko żarty. Rajć trudno wyjaśnic w przystępny sposób <mysli>. Podobało mi sie to że też w stosunku do siebie umiesz w ten sam sposób żartować . Wiec nie jest to w tobie złe
wygląd: leżąc na śniegu ,słysząc"pomóc ci Stansfield czy sam sobie dasz rade?" moim oczom ukazała sie młode dziewcze, wyglądające niewinnie i potulnie, malutkie drobniutkie , tak wygladajace na nieszkodliwe .  No ale Tonks jest chyba przeciwieństwem mnie. Ja wygladam jak szalony rozrywkowy gość a jestem łagodnym spokojnym "misiem pysiem", a Kasia wyglada jak misio pysio ale jest jednym wielkim wulkanem . Czy to nie dziwne?
Ładny usmiech ( z taką ironią w kąciakach ), ładny czerwony nosek, i bardzo orginalny szalik rasty

Ostatnio edytowany przez Stansfield (2007-02-23 14:57:53)

Offline

 

#21 2007-02-23 18:25:16

reddie

ADMINISTRATOR

Skąd: Szczecin/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2006-04-22
Posty: 923
WWW

Re: Spotkania Forumowiczów

Tonks, a słyszałaś, że cięty humor świadczy o wysokim ilorazie inteligencji? To jest fakt. Ale fajnie się czyta to co piszecie, aż Wam zazdroszczę tego spotkania...

Stansfield napisał:

ale ja uprzedzam że dużo jem i lubie sie wiercić w nocy... podróz w pudełku do Bydgoszczy jakoś bym jednak przerwał

Misiu pysiu, a może podróż w transporterku? ;) A jeśli lubisz się w nocy wiercić, to niedobrze, bo jak byś sie dogadał z kilkoma lubiącymi sie wiercić w nocy kotami ;) Z jedzeniem coś by się wymyśliło.

Słuchajcie moi drodzy, mamy na forum fotki Rosencrantz, Magi też podała link do swojego fotobloga, Lucy ma chyba zdjęcie w avatarze (jak również ja i moi rodzice). Nie żebym coś sugerowała ;) Ale, jakby to powiedzieć - ciekawa jestem, nooo! Wklejać się - said the adminess! ;)

Offline

 

#22 2007-02-23 18:49:37

tonks

GARYOLDMANIAK ***

Zarejestrowany: 2006-04-23
Posty: 285

Re: Spotkania Forumowiczów

a gdzież mam to zdjęcie wkleić żeby było do tematu

Offline

 

#23 2007-02-23 20:56:56

reddie

ADMINISTRATOR

Skąd: Szczecin/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2006-04-22
Posty: 923
WWW

Re: Spotkania Forumowiczów

A nie pamiętam, ale gdzieś był chyba taki temat, poszukam, poszukam ;)

Offline

 

#24 2007-04-25 18:16:13

Stansfield

GARYOLDMANIAK **

10071930
Zarejestrowany: 2007-01-15
Posty: 107

Re: Spotkania Forumowiczów

Wiec szukajmy

Offline

 

#25 2007-04-27 01:36:34

reddie

ADMINISTRATOR

Skąd: Szczecin/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2006-04-22
Posty: 923
WWW

Re: Spotkania Forumowiczów

Ha, Tomek wgrał nową opcję pt Galeria - zatem proszę, wklejamy fotki TUTAJ

Offline

 

#26 2007-05-01 14:29:59

Stansfield

GARYOLDMANIAK **

10071930
Zarejestrowany: 2007-01-15
Posty: 107

Re: Spotkania Forumowiczów

skorzystam w najbliższym czasie

Offline

 

#27 2007-05-02 18:46:03

Rosencrantz

GARYOLDMANIAK ***

1103026
Zarejestrowany: 2006-05-30
Posty: 299
WWW

Re: Spotkania Forumowiczów

Jakie to spotkania pokątne się odbywają bez mojej zgody ?!

tss nieladnie.


http://s17.photobucket.com/albums/b90/D … go%202006/

Hehe imprezy z Kaszaną/Rosencrantz - samo zdrowie

Offline

 

#28 2007-05-07 18:57:37

tonks

GARYOLDMANIAK ***

Zarejestrowany: 2006-04-23
Posty: 285

Re: Spotkania Forumowiczów

aaaa ros nie bij, juz sie nie powtórzy (yhy yhy ;p)

Offline

 

#29 2007-05-21 22:33:12

Ruda

POCZĄTKUJĄCY

5466824
Zarejestrowany: 2007-05-20
Posty: 14

Re: Spotkania Forumowiczów

Ktoś coś planuje może na wakacje?

Offline

 

#30 2007-05-22 12:54:48

reddie

ADMINISTRATOR

Skąd: Szczecin/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2006-04-22
Posty: 923
WWW

Re: Spotkania Forumowiczów

W kwestii spotkań forumowych pytasz? Tonks i Stansfield wyrabiają normę spotkań za nas wszystkich ;P Aaa, no i Stansfield planował wpaść mnie odwiedzić w wakacje, ale to już on musiałby się wypowiedzieć w tym temacie ;)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Tłumaczenia czarter jachtów wolne apartamenty Darłówko czarter jachtów www