#1 2006-04-22 04:46:24

reddie

ADMINISTRATOR

Skąd: Szczecin/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2006-04-22
Posty: 923
WWW

Gary dlatego, bo...

bo "Gary jest ucieleśnieniem pięknego lecz przeklętego mężczyzny z marzeń"
bo jest czystym geniuszem aktorstwa
bo jest żywym dowodem istnienia czegoś takiego jak wola i determinacja w dążeniu do celu
bo uwielbiam Jego poczucie humoru i szczerość
a zaczęło się od filmu "Criminal Law", choć pierwszym filmem, jaki obejrzałam był chyba "Drakula", jednak wtedy to raczej Sir Tony przyciągnął mnie do kina
Gary... Tak, Gary. Obiekt mojej nieco chorej admiracji.

Offline

 

#2 2006-04-22 19:41:29

Andrzej

NOWY

3258752
Zarejestrowany: 2006-04-22
Posty: 6

Re: Gary dlatego, bo...

Fajnie, ze jest to forum bo dla takich ludzi jak ja Gary jest za malo znany. Moze z czasem bedzie tu wiecej ludzi i bedzie mozna fajnie pogadac. No ale trzeba forum rozpropagowac bardziej. Gratulacje dla Adminki za tyle ciekawych watkow. Powodzenia!! 


"Szczęście to ta chwila co trwa. Szczęście to piórko na dłoni..."

Offline

 

#3 2006-04-23 01:38:04

reddie

ADMINISTRATOR

Skąd: Szczecin/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2006-04-22
Posty: 923
WWW

Re: Gary dlatego, bo...

Dziękuję Miejmy nadzieję, że forum się jeszcze rozkręci

Offline

 

#4 2006-04-23 22:17:13

tonks

GARYOLDMANIAK ***

Zarejestrowany: 2006-04-23
Posty: 285

Re: Gary dlatego, bo...

no ba! jeszcze tak ci tu szmyrgnie na przód że sie w tym administrowaniu pogubisz <-- to miał być komplement (nie wiem czy wyszedł)
dlaczego Gary? Dlatego (a nawet przedewszystkim) że jest chyba najlepszym aktorem...który z każdego filmu potrafi (swoim aktorstwem) zrobić brylancik
ktoś kiedyś powiedział (także na jakimś forum było wspomniane) że Gary gdyby tylko chciał mógłby zagrać nawet zupe pomidorową - zgadzam sie co do tego!!!!  Gary TO JEST KTOŚ

Offline

 

#5 2006-04-27 18:16:42

Ania

GARYOLDMANIAK *

1561059
Zarejestrowany: 2006-04-26
Posty: 82

Re: Gary dlatego, bo...

Gary dlatego,bo jest najlepszym aktorem na świecie,ostatnio za "Dead fish" i "Międzystanową",a tak ogólnie za całokształt,no i za  to,jak wygląda(nawet w filmie "Sierota") 

Offline

 

#6 2006-05-11 00:29:22

BBP

Gość

Re: Gary dlatego, bo...

No kurcze wybacz nie kojarzę gościa  , ale obiecuję że jak mu się przyjrzę w kilku  filmach to wrócę i opowiem jakja to widzę.
Pozdrawiam serdecznie

 

#7 2006-05-11 05:58:25

reddie

ADMINISTRATOR

Skąd: Szczecin/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2006-04-22
Posty: 923
WWW

Re: Gary dlatego, bo...

O cześć    Zobaczysz, jest genialny. Chyba jak się Go raz zobaczy to NIE MOŻNA przejść obojętnie ;)  Fajnie, że wpadłaś. Czekam na opinię w kwestii Gary'ego w takim razie 

Offline

 

#8 2006-05-20 01:34:50

Dlaczego Gary? Otoz...

Gość

Re: Gary dlatego, bo...

Padło tutaj sformułowanie, ze cenimy go za wyglad. ALE ale.... wazne jest to, w jakiej kolejnosci go docenilysmy.(zwracam sie teraz tylko do dziewczyn,niestety;)to chyba zrozumiale;) Nie tak jak z setka innych aktorow a la Orlando Bloom(yuk!), ze widzimy go po raz pierwszy na ekranie, i "O BOZE! JAKI ON JEST SLICZNY,PIEKNY,MIODZIO..."itp.itd. Nie nie! Gary najpierw ukazuje nam sie jako Piekielnie Zdolny facet, myslimy(w przypadku Leona):
   1)Boze! Co za psychol!
   2)On jest straszny!
   3).... a zarazem taki pociagajacy;)...
   4)..a te jego oczy;)...zwlaszcza w scenie, gdy mowi "EEVEERYONE!" cos niesamowitego...
       A wiec widzimy w jakiej kolejnosci to sie odbywa...;) To straszne, gdy facet ma do zaprezentowania tylko ładna wypielegnowana buzke i nic poza tym. Poznajemy go blizej i czar pryska! A Gary'ego odkrywamy stopniowo, z kazda rola ukazuje sie inne oblicze jego osobowosci...jest jak ocean, ktorego nigdy nie uda nam sie zglebic...Ach rozmarzylam sie...sorry...;)

 

#9 2006-05-20 01:40:17

elayza

NOWY

Zarejestrowany: 2006-05-20
Posty: 3

Re: Gary dlatego, bo...

Padło tutaj sformułowanie, ze cenimy go za wyglad. ALE ale.... wazne jest to, w jakiej kolejnosci go docenilysmy.(zwracam sie teraz tylko do dziewczyn,niestety;)to chyba zrozumiale;) Nie tak jak z setka innych aktorow a la Orlando Bloom(yuk!), ze widzimy go po raz pierwszy na ekranie, i "O BOZE! JAKI ON JEST SLICZNY,PIEKNY,MIODZIO..."itp.itd. Nie nie! Gary najpierw ukazuje nam sie jako Piekielnie Zdolny facet, myslimy(w przypadku Leona):
   1)Boze! Co za psychol!
   2)On jest straszny!
   3).... a zarazem taki pociagajacy;)...
   4)..a te jego oczy;)...zwlaszcza w scenie, gdy mowi "EEVEERYONE!" cos niesamowitego...
       A wiec widzimy w jakiej kolejnosci to sie odbywa... To straszne, gdy facet ma do zaprezentowania tylko ładna wypielegnowana buzke i nic poza tym. Poznajemy go blizej i czar pryska! A Gary'ego odkrywamy stopniowo, z kazda rola ukazuje sie inne oblicze jego osobowosci...jest jak ocean, ktorego nigdy nie uda nam sie zglebic...Ach rozmarzylam sie...sorry...

Offline

 

#10 2006-05-20 02:32:00

reddie

ADMINISTRATOR

Skąd: Szczecin/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2006-04-22
Posty: 923
WWW

Re: Gary dlatego, bo...

Właśnie, właśnie... Sam Gary powiedział, że największym afrodyzjakiem jest talent. W przypadku mojej fascynacji - sprawdza się to w 100%

Offline

 

#11 2006-06-30 15:29:29

laluś

GARYOLDMANIAK

Zarejestrowany: 2006-06-30
Posty: 37

Re: Gary dlatego, bo...

dlaczego Gary? bo jest prawie tak przystojny jak ja ...żartuje. Za dużo by wymieniać co to ja w nim widze . Poprostu geniusz

Ostatnio edytowany przez laluś (2006-06-30 15:29:56)

Offline

 

#12 2006-07-03 10:02:52

Rosencrantz

GARYOLDMANIAK ***

1103026
Zarejestrowany: 2006-05-30
Posty: 299
WWW

Re: Gary dlatego, bo...

Laluś wiedziałam objaw narcystycznego samouwielbienia

Gary, no cóż. Ja ninawidzę, wprost uwydatnia mi się (przepraszam za określenie) kurwica ryja, jak widzę kolejnego amerykańskiego tragicznego bohatera ratującego świat. Dlatego zawsze oglądając filmy, jako obiekt adoracji wybierałam sobie "tych złych" mafiozo, zboczeńców, morderców, czy choćby złego nauczyciela:) i tak mi zostało. A że jedna postać, zła postać tak mnie poruszyła, że sprawdziłam kto za nią stoi i to już przeszło do historii. Bo o wiele trudniej jest zagrać złego i uzyskać współczucie, ba! nawiet niekiedy sympatię publiki niż cukierkowatego...lalusia?


http://s17.photobucket.com/albums/b90/D … go%202006/

Hehe imprezy z Kaszaną/Rosencrantz - samo zdrowie

Offline

 

#13 2006-07-03 10:51:50

laluś

GARYOLDMANIAK

Zarejestrowany: 2006-06-30
Posty: 37

Re: Gary dlatego, bo...

narcystyczne uwielnienie hmmm ładnie brzmi. Ale naszczęści mnie nie spotkałaś(nie widziłaś) to nie wiesz jak mi daleko do Narcyza

Offline

 

#14 2006-07-03 11:18:55

Rosencrantz

GARYOLDMANIAK ***

1103026
Zarejestrowany: 2006-05-30
Posty: 299
WWW

Re: Gary dlatego, bo...

Dobieranie ładnych słów w jeszcze ładniejsze frazy to moja specjalność. Ćśśjuż bądź bo teraz domagasz się zaprzeczeń w stylu "niee to nie może być prawda" :XD

ale rozmawiamy nie na temat a to nie ładnie i szkodzi na żołądek.


http://s17.photobucket.com/albums/b90/D … go%202006/

Hehe imprezy z Kaszaną/Rosencrantz - samo zdrowie

Offline

 

#15 2006-07-03 16:33:11

reddie

ADMINISTRATOR

Skąd: Szczecin/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2006-04-22
Posty: 923
WWW

Re: Gary dlatego, bo...

Z obowiązku muszę to powiedzieć: Ros, pliz, uważaj na słowa ;) Mi to nie przeszkadza, ale może się tak zdarzyć, że admin nadrzędny się przyczepi i skasuje forum.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Tłumaczenia czarter jachtów wolne apartamenty Darłówko czarter jachtów www