#91 2008-03-20 08:01:35

reddie

ADMINISTRATOR

Skąd: Szczecin/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2006-04-22
Posty: 923
WWW

Re: Było: Kot. Jest: Zwierzęta wszelakie :)

O rety, ja się właśnie też bałam, że lokatorzy zaczną skarżyć czy coś. Ale okazało się, że są pozytywnie nastawieni do obu piesów. W sumie dużo ludzi tu ma psy, a że to zazwyczaj ludzie dość prości, toteż i lubią zwierzaki (zauważyłam tę niezwykłą zależność - prości ludzie nie są antyzwierzęcy). Nawet szczekanie tych dzikunów jak na razie nikogo nie wnerwia (no, przynajmniej nic nie mówią a wręcz pocieszają, że "to minie, pani, psy tak mają, jak są małe, wyrosną z tego"; inna sprawa, że mnie brak tego przekonania, ale co tam). Sucz nie siura już po klatce, ale za to w domu i owszem - posikuje, zwłaszcza jak za późno wstanę Ale to już moja osobista wina. Teraz nauczyła mnie ta sucz wstawania i wychodzenia o 5.30. Wieczorny spacer o północy.

Poza tym parę sukcesów wychowawczych już mam:
- oba psy potrafią "chodź" i "na miejsce"
- sucz potrafi dodatkowo "siad", "zostań"
- "fe" - jako tako, ale gdy pogonią koty, wtedy DOSKONALE wiedzą co mam na myśli, mówiąc z wysokim natężeniem wściekłości w głosie "Fe!"
- zwyczaje spacerkowe: sunia siada grzecznie pod drzwiami, czekając na zapięcie smyczy (piechu jest "gupszy", nie siada, ale stoi spokojnie), gdy wracamy do domu, również: suczka siada i czeka na odpięcie smyczy oraz na otwarcie drzwi, piesio tak samo, tylko zamiast siedzenie, stanie. Powiem tylko, że przez pierwsze dni przed spacerkiem był sajgon. Skoki, wrzaski, dzicz... A teraz - anielski spokój.

Mundre mam pieski, co?

Naczytałam się na dogomanii i podobno trzeba na końcu dawać jeść psom, żeby nie przejęły władzy... Cos w tym jest. Koty u nas dostają pierwsze, potem ja, a psy dopiero jak my skończymy posiłek. Niewątpliwym plusem sytuacji jest to, że zaczęłam regularnie spożywać śniadanie, obiad i kolację Ku uciesze wszystkich martwiących się o mnie, że o siebie nie dbam. No, ale w związku z kolejnością podawania misek, pieski jakoś czują większy respekt i nie psocą tak, jak na samym początku pobytu u mnie.

Koty jako tako się pogodziły z faktem, że są tu futra odmienne gatunkowo. Tylko moja Ink się nie może przekonać za bardzo. Chowa się nadal. Ona się przed każdym zresztą chowa. Przed ludźmi przez pierwsze miesiące też się chowała, przed kotami też na początku.

Imiona już mają

Sucz to Dee Dee. Facecik to oczywiście do kompletu - Dexter. Już umieją swoje imiona nawet

Offline

 

#92 2008-03-21 09:01:21

zoil

GARYOLDMANIAK *

Zarejestrowany: 2007-05-21
Posty: 76

Re: Było: Kot. Jest: Zwierzęta wszelakie :)

uwielbiam dexter's lab.


LOOK AT ME, WITH MY PRETTY BRACELET AND TIARA.. I'M A FUCKIN' PRINCESS!

kontakt:500208988

Offline

 

#93 2008-03-23 18:18:42

reddie

ADMINISTRATOR

Skąd: Szczecin/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2006-04-22
Posty: 923
WWW

Re: Było: Kot. Jest: Zwierzęta wszelakie :)

Ja ostatnio permanentnie mam na ustach "Dee Dee, nooooooooooo!"

Offline

 

#94 2008-04-11 13:40:11

reddie

ADMINISTRATOR

Skąd: Szczecin/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2006-04-22
Posty: 923
WWW

Re: Było: Kot. Jest: Zwierzęta wszelakie :)

Tak z ostatnich moich wieści: Dexter jest już moim psem forever. Barnaby choroba niestety postępuje.

A teraz uwaga, mam prośbę, można pomóc fundacji!

Głosowanie w Bewecie - pomóżcie wygrać karmę dla kotów

Na stronie internetowej www.bewet.fora.pl na podforum "Bewet pomaga" http://www.bewet.fora.pl/bewet-pomaga,2 … ka,20.html można zagłosować na Fundację Kocia Dolina. Organizacja, która wygra, otrzyma od sklepu Bewet 100 kg karmy dla zwierząt.
Wystarczy się zarejestrować, poczekać na link aktywacyjny, który przyjdzie na podany przez nas adres mailowy, kliknąć w podany w mailu link, zalogować się i oddać głos na Fundację Kocia Dolina. Każdy głos jest bardzo ważny i bardzo o niego prosimy. To tylko chwilka, a jak wiele możemy wspólnie pomóc zwierzakom. Liczymy na Was, Kochani.

Offline

 

#95 2008-05-14 12:01:05

zoil

GARYOLDMANIAK *

Zarejestrowany: 2007-05-21
Posty: 76

Re: Było: Kot. Jest: Zwierzęta wszelakie :)

jak tam psiaki?

a tu taki jeszcze gratis ;]


LOOK AT ME, WITH MY PRETTY BRACELET AND TIARA.. I'M A FUCKIN' PRINCESS!

kontakt:500208988

Offline

 

#96 2008-05-14 13:35:27

reddie

ADMINISTRATOR

Skąd: Szczecin/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2006-04-22
Posty: 923
WWW

Re: Było: Kot. Jest: Zwierzęta wszelakie :)

Zoil, ale cudny filmik Pomyślałam przez moment "a gdyby tak jeszcze szczurka zaadoptować?" ale jednak nie. Pies by nie skrzywdził, ale za koty nie ręczę...

Z wieści:

Barnaba umarł

Dexter został u mnie oczywiście. Dee Dee pojechała do własnego domu w Olsztynie (dom rewelacyjny, mają też królika Niuńka, który nic sobie z panny Dee nie robi, ofkors). Mieliśmy małe starcie z sąsiadem. Twierdził on, że Dexter wyje jak mnie nie ma. Ale inni sąsiedzi zaprzeczyli. Dexterowi zdarzyło się ryczeć za mną 2 (słownie: dwa) razy. I sasiad uznał, że to już podstawa do straszenia mnie strażą miejską Ale juz jest ok. Dex jest spokojny i nie płacze za mną.

I mam 5 nowych kotów. Czarnych. Mozna kliknąć sobie w banerek w podpisie - tam o nich więcej

Offline

 

#97 2008-05-14 22:18:38

reddie

ADMINISTRATOR

Skąd: Szczecin/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2006-04-22
Posty: 923
WWW

Re: Było: Kot. Jest: Zwierzęta wszelakie :)

Hej, kochani, znów jest głosowanie w Bewecie, pomożecie? Może tym razem się uda...

Zasady te same:

Na stronie internetowej www.bewet.fora.pl na podforum "Bewet pomaga" http://www.bewet.fora.pl/bewet-pomaga,2 … aj,39.html można zagłosować na Fundację Kocia Dolina. Organizacja, która wygra, otrzyma od sklepu Bewet 100 kg karmy dla zwierząt.
Wystarczy się zarejestrować, poczekać na link aktywacyjny, który przyjdzie na podany przez nas adres mailowy, kliknąć w podany w mailu link, zalogować się i oddać głos na Fundację Kocia Dolina. Głosujemy przez zaznaczenie kropki przy nazwie Kocia Dolina i wysłanie głosu.

Będę wdzięczna, ja, fundacja i koty przede wszystkim. Coraz więcej kotów mamy pod opieką, zwłaszcza tych żyjących na wolności, dokarmianych przez karmicielki... A kasa jak była mała, tak nadal jest mała

Offline

 

#98 2008-06-04 08:48:48

zoil

GARYOLDMANIAK *

Zarejestrowany: 2007-05-21
Posty: 76

Re: Było: Kot. Jest: Zwierzęta wszelakie :)

a ja mam faceta:>
http://i5.photobucket.com/albums/y151/zoil/th_DSC00815.jpghttp://i5.photobucket.com/albums/y151/zoil/th_DSC00814.jpg
w chwili obecnej jest u mnie na DT. babka wyjezdza na 5 lat do anglii i nie ma co z nim zrobic.. rozwazala juz wszystkie opcje, nawet te gorsze..
jestesmy na razie w trakcie oswajania. pan ow w lipcu skonczy rok.
a po obcjeciu jajek, jesli bedzie ladnie zachoywal sie w stosunku do moich dziewczyn, zostanie u mnie na stale:D 'cos i'm in love with him


LOOK AT ME, WITH MY PRETTY BRACELET AND TIARA.. I'M A FUCKIN' PRINCESS!

kontakt:500208988

Offline

 

#99 2008-06-04 19:58:55

reddie

ADMINISTRATOR

Skąd: Szczecin/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2006-04-22
Posty: 923
WWW

Re: Było: Kot. Jest: Zwierzęta wszelakie :)

Ale przystojny "krówek" 

Zoil, a ja pisałam na gadu do Ciebie w sprawie DT szczurzego właśnie... Popacz: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?t=76327 Jesteś na szczurzych forach gdzieś? A jak tak, to popytałabyś, czy ktoś by nie pomógł? Jeśli oczywiście można prosić o help.

Offline

 

#100 2008-06-06 10:34:53

zoil

GARYOLDMANIAK *

Zarejestrowany: 2007-05-21
Posty: 76

Re: Było: Kot. Jest: Zwierzęta wszelakie :)

na wszystkich szczurzych forach jest to juz rozreklamowane [nie przeze mnie].. z tego co ludzie pisza, jest paru chcetnych..

a my musimy sie jak najszybciej pozbyc jajek.. moj facet zaczal sie na kazdego puszyc i rzucac.. a tak byc nie moze..


LOOK AT ME, WITH MY PRETTY BRACELET AND TIARA.. I'M A FUCKIN' PRINCESS!

kontakt:500208988

Offline

 

#101 2008-06-11 21:44:37

reddie

ADMINISTRATOR

Skąd: Szczecin/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2006-04-22
Posty: 923
WWW

Re: Było: Kot. Jest: Zwierzęta wszelakie :)

Jak tam jajka? Wycięte już?

A u mnie... 12 zwierzątek. Ostatnio złapałyśmy 5 kociąt: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=3168993

Oczywiście bałam się mieć w kawalerce 12 zwierząt. Jednak okazało się, że nie takie straszne 12 zwierząt w kawalerce jak je malują ;) Kolega wczoraj był i spytał tak kurtuazyjnie "To ile masz teraz zwierzaków?". Ja na to, że 12. I on najpierw zrobił takie oczy a następnie rozejrzał się niepewnie. Ponieważ stwierdził jedynie obecność psa i dwóch kociaków w klatce, powiedział "A nie widać jakoś". I na pewno uznał mnie za kłamczynię! A czy to moja wina, że koty lubią spać pokotem w kanapie oraz że maleńkie koteczki podczas upałów niekoniecznie mają ochotę wychodzić z zacienionego transporterka?? No, moja??

A tak w ogóle to ma do mnie przyjechać jeszcze roczny kocur z Inowrocławia...
A na terenie na którym piątka kociaków została znaleziona zostały jeszcze dwa  kociaki i ich matka... Też do wyłapania (maluchy bo niebezpieczna ulica z tirami obok a mamuśka bo do sterylizacji).
A w Potulicach niedaleko Bydgoszczy pewna siedemnastolatka opiekuje się kotami podwórkowymi i są dwie kotki i dwa kocury do kastracji. W Bydgoszczy mają być zabiegi. Kocury to się wypuści od razu, ale kotka musi być 10 dni przetrzymana. I kto przetrzyma? No, raczej ja... Bo kto?

Ok, chyba powinnam jednak zacząć myśleć o większym mieszkaniu...

Offline

 

#102 2008-06-14 11:11:06

reddie

ADMINISTRATOR

Skąd: Szczecin/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2006-04-22
Posty: 923
WWW

Re: Było: Kot. Jest: Zwierzęta wszelakie :)

Głosowanie na witrynę miesiąca! Nagroda bardzo wysoka - budżet reklamowy w wysokości 10 ooo PLN! Pomóżmy Marcinowi wygrac, bo robi naprawdę coś świetnego prowadząc tę stronę!

Trzeba odszukać adopcje.org na podanej stronie, kliknąć w Głosuj, wpisać swój adres e-mail oraz kod z obrazka. Następnie poczekać na maila z linkiem aktywacyjnym do swojego głosu i kliknąć w ten link. I gotowe

Dziękuję z góry!

http://upload.miau.pl/3/100980.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
maltańczyk koreański pozycjonowanie szczecin zaproszenia na ślub ręcznie robione wolne miejsca Hel materace hilding