#1 2006-05-04 19:51:15

tonks

GARYOLDMANIAK ***

Zarejestrowany: 2006-04-23
Posty: 285

pogaduszki

no to tu sobie mozemy rozmawiać...żeby yhmm...ehh.... sie lepiej poznać....zbić nude....doprowadzić administratora do pasji...to ostatnie to żartt
i dziękuje Madziu

Offline

 

#2 2006-05-04 20:00:31

reddie

ADMINISTRATOR

Skąd: Szczecin/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2006-04-22
Posty: 923
WWW

Re: pogaduszki

Ależ proszę Malutkahttp://garyoldman.info/Forum/Smileys/classic/coolsmiley.gif

Offline

 

#3 2006-05-04 21:49:03

tonks

GARYOLDMANIAK ***

Zarejestrowany: 2006-04-23
Posty: 285

Re: pogaduszki

no to teraz tylko trzeba by było jakiś temat zarzucić :] a to już nie było przewidziane w planie... ja  od tak wlnełam posta żeby o czymś pogadać a tu mi dali temat na wyłączność (sie znaczy z dedykacją dla mnie)... za dużo tego dobrego ... ale tak na poważnie... to o czym pogadamy?

Offline

 

#4 2006-05-05 16:12:13

reddie

ADMINISTRATOR

Skąd: Szczecin/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2006-04-22
Posty: 923
WWW

Re: pogaduszki

Ja bym chętnie pogadała z Tobą... Ale niestety jestem drastycznie monotematyczna ;)  Tylko Gary i strona www :lol:  Chyba nikt już ze mną nie może wytrzymać, tak coś podejrzewam.
No, dobrze, spróbuję... Ostatnio zastanawiałam się nad istotą poczucia własnej wartości. I zrobiłam - raczej mało odkrywcze - spostrzeżenie, że Internet może spowodować wręcz gigantyczny wzrost poczucia własnej wartości. Przynajmniej ja tego doświadczam. Nie wiem, może to przegięcie, ale dla mnie świat wirtualny jest tym podstawowym http://garyoldman.info/Forum/Smileys/classic/surpris-eek.gif A jak jest w Waszym przypadku? I w kwestii Internetu, i poczucia własnej wartości, oczywiście ;)

Offline

 

#5 2006-05-05 16:37:29

tonks

GARYOLDMANIAK ***

Zarejestrowany: 2006-04-23
Posty: 285

Re: pogaduszki

aaahh jak ja uwielbiam te pikantne filozoficze pogaduszki haha ..... co do tej monotematyczności to mnie ona nie przeszkadza bo w zasadzie ja mam tak samo...jeśli chodzi o Garego (nawet sobie walnełam jego plakat na szafke, a co sie w morde misia będe?! :lol:) ale może troche sie powstrzymuje przy koleżanach - one i tak sie już dużo nasłuchały o nim ;]... takzwane wyczucie kiedy sie przegina
Zgadzam sie do tego że internet zwiększa poczucie wartości, wogle komputer cały zwiększa to poczucie... hmm może taki głupi, bo dość prosty(bo mój) punk myślenia przytocze...kiedyś jak sie było małym i ledwo do biórka sie dosięgało wyczynem było posługiwanie sie umiejętne myszką i klawiaturą (nie szukać pół h jednej literki) mi to wtedy to dawało wyższość nad innymi członkami rodzinki ...a terazrobi sie strony programy itd... to też jest dość...ehh, yhmm no FAJNE, bo gdy podchodzisz do kompa i chcesz zrobić rzecz o której nie masz zielonego pojęcia albo słyszło sie tylko od sepleniących kolegów wymądrzałków najlepszych informatyków (według ich poczucia wartości)... a za  kila(naście,dziesiąt,set) minut już ma sie to gotowe - to jest wtedy fajne uczucie.
pozatym można sie wykazać przy takich ludziach co są 200lat za murzynami co nic nie potrafią zrobić (chociażby dlatego że w ich czasch nie było czegoś takiego jak komp )

sorry że tyle czytania ale ja niewygadana jestem od czasów szkoły

Offline

 

#6 2006-05-05 17:25:26

Magi

GARYOLDMANIAK ***

5512719
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki
Zarejestrowany: 2006-04-28
Posty: 214

Re: pogaduszki

ja moze nie jestem aż tak uzależniona od neta bo mam brata i czas przed kompem musze dzielić z nim, a poza tym do tego studia dochodzą, co się wiąże z nauka (niekiedy ;) ), ale lubie poczarować jakieś ciekawe rzeczy. Niestety nie mam tyle zaciecia co Ty, Reddie, bo ja już kilka razy zaczynałam stronke robic i przestawałam po jakimś czasie bo mi się odwidziało...
Co do ludzi którzy są "200 lat za murzynami" to ja mam koleżanki które wypalić płytki nie umieją, albo coś w tym stylu to ja dla nich jestem komputerowym guru


The truth is... sometimes I miss you so much I can hardly stand it..

Offline

 

#7 2006-05-07 13:19:50

reddie

ADMINISTRATOR

Skąd: Szczecin/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2006-04-22
Posty: 923
WWW

Re: pogaduszki

hehe, co do wypalania płytki... wstyd, ale pierwszą płytkę wypaliłam dopiero niedawno...   No, tak, stronkę umiem napisać, a podstawowych rzeczy czasem nie wiem  :lol:  Ale fakt - do tworzenia strony trzeba mieć silną motywację, dużo samozaparcia i pracowitości. No, może ciut jeszcze inteligencja się przydaje 
A jeśli chodzi o poczucie własnej wartości i Internet/ komputer: dla mnie rzeczywistość wirtualna i programowanie daje nieograniczone wręcz możliwości twórcze, dzięki czemu można się wspaniale zaprezentować światu. A gdy ludzie jeszcze to doceniają, to ego nadyma się w niesamowitym tempie. Można wpaść w megalomanię wręcz!  ;) 
Zauważyłam też, że ludzie w sieci są jakoś bardziej życzliwi i otwarci, nie wiem może to ja mam takie szczęście do poznawania fajnych ludzi w Internecie albo rzeczywiście obiektywnie jest tak, że łatwiej tu być otwartym.
Mówiąc krótko - Internet/ komputer jest doskonałym rozwiązaniem dla takich nieśmiałych, nie wierzących w siebie osób jak ja... :shy:

Offline

 

#8 2006-05-07 15:23:25

tonks

GARYOLDMANIAK ***

Zarejestrowany: 2006-04-23
Posty: 285

Re: pogaduszki

ty nieśmiała i nie wierząca w siebie :lol:  mój komentarz co do tej wypowiedzi : prawie jak w "mamy cie" (oczywiście w jaknajbardziej pozytywnym sensie)

Ostatnio edytowany przez tonks (2006-05-07 15:24:01)

Offline

 

#9 2006-05-11 15:43:46

reddie

ADMINISTRATOR

Skąd: Szczecin/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2006-04-22
Posty: 923
WWW

Re: pogaduszki

Naprawdę jestem nieśmiała i nie wierzę w siebie... Tylko stwarzam pozory, że tak nie jest

Offline

 

#10 2006-05-26 13:12:04

reddie

ADMINISTRATOR

Skąd: Szczecin/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2006-04-22
Posty: 923
WWW

Re: pogaduszki

Dobra, administrator ma doła http://i.imdb.com/Photos/CMSIcons/emoticons/sad/sad7.gif Administrator uważa osobiście, że jest jesień a nie wiosna, że niektóre decyzje w istotnych życiowych kwestiach przerastają administratora, a poza tym, że lepiej budzić się obok kogoś niż obok nikogo http://garyoldman.info/Forum/Smileys/classic/crybaby2.gif Administrator pójdzie po czekoladę, a potem będzie cały dzień oglądać filmy z Gary'm...

Offline

 

#11 2006-05-26 13:30:47

tonks

GARYOLDMANIAK ***

Zarejestrowany: 2006-04-23
Posty: 285

Re: pogaduszki

forumowiczka nr 1 zaleca zamiast czekolady wziąść lody,forumowiczka nr 1 proponuje nawet przez cały weeckend oglądać filmy z Garym, pozatym forumowiczka nr 1 wpadła na genialny pomysł - skoro administrator nie ma obok nikogo to fundniemy administratorowi na urodziny misia, w trudnych decyzjach które przerastają administratora prosze sie zgłosić do okienka nr 6394875 (gg forumowiczki nr 1 - ja) --- psychoanalityk - prawie jak ja...

yyy wiem że umiem pocieszać... nie martw sie Madziu będzie lepiej!

Offline

 

#12 2006-05-26 13:53:15

reddie

ADMINISTRATOR

Skąd: Szczecin/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2006-04-22
Posty: 923
WWW

Re: pogaduszki

O, dziękuję. Od razu lepiej mi się zrobiło:) "I get by with a little help from my friends" Jesteś kochana, tonks http://garyoldman.info/Forum/Smileys/classic/hali3.gif

Offline

 

#13 2006-05-26 13:54:58

Magi

GARYOLDMANIAK ***

5512719
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki
Zarejestrowany: 2006-04-28
Posty: 214

Re: pogaduszki

Ja jako ja osobiście uważam, że oglądanie filmów z Garym Oldmanem może tylko zdołować. Na poprawienie humoru polecam filmy:

1. Eurotrip
2. The girl next door (Dziewczyna z sąsiedztwa)
3. Ace Ventura
4. Madagaskar (Macie tu jakieś człowieki... ??)
5. Asterix i Obelix: Misja Kleopatra

Tudzież jak kto woli moga być jakieś polskie komedie.


The truth is... sometimes I miss you so much I can hardly stand it..

Offline

 

#14 2006-05-26 14:03:42

reddie

ADMINISTRATOR

Skąd: Szczecin/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2006-04-22
Posty: 923
WWW

Re: pogaduszki

Nie, nie, nie! Gary nie zdołuje. Gary jest balsamem dla duszy. Myślałam o takim zestawie:
"Rosencrantz i Guildenstern Are Dead", następnie "Piąty element", dalej "Interstate 60" oraz "Nobody's Baby" a na deser "Prawdziwy romans". Plus może jeszcze jako bonus "Dead Fish". I dół musi minąć, będę brand new

Ale polskie komedie to też genialny pomysł: niezawodna "Seksmisja", a może "Sublokator" (nie wiem na ile zaklasyfikować to jako komedię, jest trochę czarna, ale uwielbiam ją!)

Ech, co człowiek by zrobił bez filmów...

Offline

 

#15 2006-05-26 14:38:07

Magi

GARYOLDMANIAK ***

5512719
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki
Zarejestrowany: 2006-04-28
Posty: 214

Re: pogaduszki

Z tym dołowaniem to chodziło mi o to, że skoro mówisz o samotności, to taki przystojniak jak Gary może dołować... Do you read me??


The truth is... sometimes I miss you so much I can hardly stand it..

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Tłumaczenia czarter jachtów wolne apartamenty Darłówko czarter jachtów www