#16 2006-05-30 20:33:18

Rosencrantz

GARYOLDMANIAK ***

1103026
Zarejestrowany: 2006-05-30
Posty: 299
WWW

Re: pogaduszki

Ech, co człowiek by zrobił bez filmów...

Skisł (bądź też jak kto woli skisnoł:P) by. Z nudów.
Gary dołuje. jak zginie w jakimś filmie. Co robi dosć często.
Na doła, z filmów, najlepszy jest właśnie R&G, Miś, Kingsajz, Kiedy Harry poznał Sally, i bajki Pixara
choś na doła to jednak muzyka bardziej.


http://s17.photobucket.com/albums/b90/D … go%202006/

Hehe imprezy z Kaszaną/Rosencrantz - samo zdrowie

Offline

 

#17 2006-05-31 11:50:00

reddie

ADMINISTRATOR

Skąd: Szczecin/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2006-04-22
Posty: 923
WWW

Re: pogaduszki

Z okazji 500 posta na forum (napisanego przez Rosencrantz) złożę oświadczenie. Czas spojrzeć prawdzie w oczy... Administrator tego forum wzbił się na wyżyny ignorancji emocjonalnej i życiowej. Niestety, niestety, taka jest smutna prawda i prawdopodobnie nic już się z tym nie da zrobić. Zawsze jednak można spróbować. Ponadto, administratorowi udało się skaleczyć boleśnie landrynką truskawkową, co nie świadczy zbyt dobrze o administratorze. Dominujący nastrój wspomnianego administratora to obecnie: nieprzysiadalny. Bo administrator nie potrafi uwierzyć, że istnieje możliwość komunikacji między samcem a samicą homo sapiens na poziomie duchowo-uczuciowym. Jeśli ktoś miałby inną opinię popartą dowodami, proszę śmiało wyprowadzić administratora z błędu. Administrator z góry dziękuje i udaje się na spoczynek.

Offline

 

#18 2006-05-31 15:37:37

tonks

GARYOLDMANIAK ***

Zarejestrowany: 2006-04-23
Posty: 285

Re: pogaduszki

moja opcja brzmi tak:
jeżeli administratorowi nie odpowiada związek z samcem homo sapiens proponuje przerzutke na inną istotę żywą... najlepiej zwirze...po pierwsze primo w waszych konwersacjach to ty zawsze będziesz miała rację (samiec sie nie będzie odzywał), po drugie prosze ja ciebie możesz go przytulać do woli (oczywiście jęlsi nie będzie chciał...możesz uczyć smyczy lub coś...no chyba że sobie rybke kupisz to będzie większy problem)...
jeżeli ta opcja nie interesuje administratora to jest jeszcze inna:
administrator niech sobie walnie jakąś tabliczke czy identyfikator z napisem "twórzczyni strony o Garym O." - dziś smace homo sapiens (i nie tylko) lecą na intelekt a ta tabliczka dużo mówi
moje rady nie są dość precyzyjne bo nie wiem czy administrator ma problemy na tle emocjonalnym związane z jednym konkretnym przedstawicielem naszego gatunku czy moze to jest myśl ogółna tycząca wyszystkich osobników tego rodzaju z naszego gatunu
tylko jednego nie rozumiem:
jak administrator mógł od tak poprostu skaleczyc landrynkę truskawkową!!!!!!!????? żeby ona była jeszcze miętowa albo coś to ok...ale TRUSKAWKOWĄ??

Offline

 

#19 2006-05-31 16:54:05

Rosencrantz

GARYOLDMANIAK ***

1103026
Zarejestrowany: 2006-05-30
Posty: 299
WWW

Re: pogaduszki

Truskawkowa, znaczy różowa, a różowe landrynki to podobno ostre zawodniczki:)
Administratorowi radzę zrobić sobie przerwę, zadbać o siebie a samce się będą podkładać i prosić o łaskę. Działa. Mimo wieku swoje wiem:) Opcja Tonks również jest do przyjęcia. Kiedy zrobiłąm sobię tę przerwę to znalazłam się w posiadaniu trzech kotów. I nazwałam je tak żeby mi humor poprawić mianowicie tak: Spieprzaj, Rosencrantz i Guildenstern:)


http://s17.photobucket.com/albums/b90/D … go%202006/

Hehe imprezy z Kaszaną/Rosencrantz - samo zdrowie

Offline

 

#20 2006-05-31 18:32:55

tonks

GARYOLDMANIAK ***

Zarejestrowany: 2006-04-23
Posty: 285

Re: pogaduszki

fajne imie "Spieprzaj" :lol:... ja tam wszystkie zwierzaki co mi na drodze staną nazywam "BOGDAN"

Ostatnio edytowany przez tonks (2006-05-31 18:33:24)

Offline

 

#21 2006-05-31 19:42:03

Rosencrantz

GARYOLDMANIAK ***

1103026
Zarejestrowany: 2006-05-30
Posty: 299
WWW

Re: pogaduszki

Też tak kiedyś miałam, wszystkie nazywałam Stefan:P Miałam też kotkę Cholerę ale gdzieś ją wcięło. pewno znalazła sobie lepszy dom, jako że u mnie często są tylko zdechłe parówki w lodówce:)


http://s17.photobucket.com/albums/b90/D … go%202006/

Hehe imprezy z Kaszaną/Rosencrantz - samo zdrowie

Offline

 

#22 2006-05-31 20:01:45

tonks

GARYOLDMANIAK ***

Zarejestrowany: 2006-04-23
Posty: 285

Re: pogaduszki

hehe to mówisz ze miałaś kotkę "Cholerę" ale cholera ją wzieła....hmmm a to ciekawe :lol: :lol:
ktoś ci wymyśla te imiona czy ty tak sama z siebie??

Reddie jak tam samopoczucie administratora?

Offline

 

#23 2006-05-31 20:36:32

Rosencrantz

GARYOLDMANIAK ***

1103026
Zarejestrowany: 2006-05-30
Posty: 299
WWW

Re: pogaduszki

Tak sama tego moja psycha,wiesz te sprawy:P nie wyobrażam sobie nazwać żywej istotu puszek czy coś. To tak jak by nazwać człowieka no Paznokieć:/


http://s17.photobucket.com/albums/b90/D … go%202006/

Hehe imprezy z Kaszaną/Rosencrantz - samo zdrowie

Offline

 

#24 2006-05-31 22:18:19

reddie

ADMINISTRATOR

Skąd: Szczecin/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2006-04-22
Posty: 923
WWW

Re: pogaduszki

Adminstrator - stan na chwilę obecną:
właśnie zakończył tryb spoczynku, przechodzi na tryb aktywny, zatem: KAWA
Nastrój - bez zmian, chyba

Terapia forumowa - będę postulować do PTP (Polskie Towarzystwo Psychologiczne), aby włączyć tę metodę w oficjalny obieg. "Ta metoda jest najdoskonalsza" (Rosencrantz, ten cytat znasz?;) ). Służę wyjaśnieniami. Zatem: problem administrator ma z konkretnym przedstawicielem, lecz chyba to administrator knoci wszystko (patrz: post z godziny 11:50, fragment o wyżynach emocjonalno-życiowej ignorancji). Lepiej żeby się administrator nie przyznawał do bycia twórcą strony o Gary'm, gdyż mogłoby się wydać, że ma blade pojęcie o systemach zarządzania treścią Opcja samca innego gatunku nie wchodzi w grę, bo administratora interesuje ten konkretny samiec, a ten jest homo sapiensem ewidentnym. Zwierzę mogłoby być jednak wartościowym uzupełnieniem egzystencji administratora (nauczyłby się odpowiedzialności i prawidłowej organizacji doby, jeśli założymy, że byłby to pies - bo administrator lubi psy - wtedy nie ma bata, administrator nie wymigałby się od spacerów i tachania worków z psim żarciem, oraz dbania o terminowe szczepienia itp.). Co do przerwy - administrator ma permanentną przerwę w relacjach samczo-samiczych, gdyż właśnie sam się na to skazuje (jakiś głęboko tkwiący lęk, że przecież i tak nic z tego być nie może, i idące za tym udawanie, że administrator nie jest zainteresowany - a JEST, tym bardziej świadczy to o głupocie administratora). Gwoli krótkiego komentarza: administrator ma świadomość swej wartości intelektualno-twórczej, jednak nie potrafi tego dobrze sprzedać. Ponadto z powodu kamuflażu, opanowanego niestety do perfekcji, administrator skazuje samców na domysły.

Sprostowanie 1: administrator skaleczył SIEBIE landrynką
Sprostowanie2: landrynka była czerwona. Zdecydowanie. Co na temat czerwonych landrynek? Są gorsze od różowych?? Lepiej, żeby nie były.

Offline

 

#25 2006-06-01 00:41:50

reddie

ADMINISTRATOR

Skąd: Szczecin/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2006-04-22
Posty: 923
WWW

Re: pogaduszki

Dubidą. Administrator czuje się już dobrze. Administrator twierdzi, że życie znów jest znośne. Bo administrator jest depresyjno-maniakalny, stąd huśtawki nastrojów ;)

Sprostowanie: adminstrator już może się przyznawać do bycia autorem strony (już się nie skompromituje brakiem wiedzy o cms ;) )

Offline

 

#26 2006-06-01 17:08:19

reddie

ADMINISTRATOR

Skąd: Szczecin/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2006-04-22
Posty: 923
WWW

Re: pogaduszki

I co ja powiem? Nic nie powiem. Bo co mam powiedzieć? Czy potrzebne są słowa? Słowa to tylko jakaś tam konwencja. Forma jedynie. A gdyby ich nie było, to by dopiero było. W sumie śmiesznie by było, bo jak byśmy sobie organizowali klasyfikowanie poszczególnych kawałków świata? Mentalne wyobrażenie rzeczy by pozostało jedynym tropem. Żadnych nazw, słów, języków obcych Zajebiście I BY NIE BYŁO CHOLERNYCH NIEPOROZUMIEŃ ANI PIEPRZONYCH NIEDOMÓWIEŃ.

Offline

 

#27 2006-06-01 17:44:19

tonks

GARYOLDMANIAK ***

Zarejestrowany: 2006-04-23
Posty: 285

Re: pogaduszki

yyyy szczerze... z twoimi egzystonancjonalnymi...nie tak sie to pisze...chwila....egzystencjalnymi....nie...to nie to ..... egzystencjonalnymiii (HA MAM!) i nie tylko problemami chyba sama sobie nie dam rady ale okienko nr 6394875 (gg forumowiczki nr 1 - ja) jest czynne przez 24 godziny na dobe oprócz wtedy gdy mnie nie ma :cfaniaczek: <---hłe hłe hłe

Offline

 

#28 2006-06-01 19:57:33

reddie

ADMINISTRATOR

Skąd: Szczecin/Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2006-04-22
Posty: 923
WWW

Re: pogaduszki

Spoko, jakoś sobie nawet radzę z tym wszystkim (czytaj: kompletnie nie wiem co robić z tym wszystkim). Ale jest ok (czyt.: bardziej do dupy być nie może). Jest jakaś nadzieja (czyt.: nie ma już żadnej nadziei).

No, dobrze. Tak naprawdę to trochę długo już nie spałam. Dlatego wypisuję głupoty na forum To idę. Spać ;)

Offline

 

#29 2006-06-02 19:58:00

tonks

GARYOLDMANIAK ***

Zarejestrowany: 2006-04-23
Posty: 285

Re: pogaduszki

miłych snów....śnij o forum (czytaj: śnij o mnie)

Offline

 

#30 2006-06-02 20:02:24

Rosencrantz

GARYOLDMANIAK ***

1103026
Zarejestrowany: 2006-05-30
Posty: 299
WWW

Re: pogaduszki

tonks napisał:

miłych snów....śnij o forum (czytaj: śnij o mnie)

Akuurat o forum:) Erotyczno-landrynkowe sny z kimś kto na pewno nie jest Tonks:P


http://s17.photobucket.com/albums/b90/D … go%202006/

Hehe imprezy z Kaszaną/Rosencrantz - samo zdrowie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zaproszenia-slub.eu jak-napisac-zaproszenie-na-komunie.eu zaproszenia-na-pierwsza-komunie-swieta.eu liczniki na wodę wrocław forum metin2