#31 2007-09-06 22:31:12

Andra

GARYOLDMANIAK

3907123
Zarejestrowany: 2007-08-24
Posty: 48

Re: Gary dlatego, bo...

no to ja jeszcze do zacnej listy dodam jego dialog z tą laską z jasnymi włosami z filmu "zmierzając do domu" (?) świetny. jak on mówi "I'm just a man..." i taki uśmich frywolny ^^ ;>


.let's dance. you can spend the whole night with them.

Offline

 

#32 2008-01-16 22:53:13

Melody

GARYOLDMANIAK

764559
Skąd: Nibylandia
Zarejestrowany: 2008-01-15
Posty: 32
WWW

Re: Gary dlatego, bo...

- bo to dzięki niemu rozsmakowałam się w kinie
- bo to dzięki niemu moje rodzime kino nie splajtowało
- bo to dzięki niemu poznałam mnóstwo wspaniałych ludzi
- bo... bo gdy wydaje się, że gorzej być nie może, oglądam film z Oldmanem, wtedy choć na te śmieszne półtorej godziny jest lepiej
- bo oglądanie filmów z nim to czysta przyjemność, niezmącony niczym spokój, chwila zapomnienia i refleksji
- bo po prostu to jest Gary Oldman. Nic więcej nie trzeba.


Jest taki stary dowcip. Dwie ważne damy jedzą w resorcie Catskill Mountain. Jedna z nich mówi: ,,Jedzenie jest tu naprawdę okropne." A druga mówi: ,,Tak wiem. I jakie małe porcje." Takie właśnie mam podejście do życia. Pełne samotności, smutku, cierpienia i niezadowolenia. I to wszystko o wiele za szybko się kończy.

Offline

 

#33 2008-01-17 21:32:45

Malina

NOWY

7482787
Skąd: Stargard Szczeciński
Zarejestrowany: 2008-01-15
Posty: 4
WWW

Re: Gary dlatego, bo...

Dodam, że mimo młodego wieku nigdy wcześniej nie zachwyciłam się AŻ tak jakimś aktorem. A tak bardzo poruszyło mnie w nim jego znakomita gra aktorska, niemal w każdym filmie w jakim zagrał. Plus to, że jest nieziemski. Uroda, sposób mówienia, głos, poczucie humoru, dystans.-Genialny w całej swej prostocie.


>>"I like these calm little moments before the storm..."<<

Offline

 

#34 2008-10-11 22:07:54

paciazdw

NOWY

Zarejestrowany: 2008-10-11
Posty: 3
WWW

Re: Gary dlatego, bo...

hmm.. dlaczego gary? bo jest:
- najcudowniejszy
- najlepszy
- najświetniejszy
- najpiękniejszy
- najśmieszniejszy
- najmniamuśniejszy ^^
- najsuperniejszy
i w ogóle najnajnaj.. nie da się tego okreslić.. tak szczerze powiedziawszy to sama nie bardzo wiem, dlaczego akurat on.. Zaczeło się jak czytałam Harry'ego Pottera, to zakochałam się w Syriuszu ;D potem oglądałam film.. a potem to zaczełam przypominac sobie wszystkie filmy jakie z nim oglądałam (w sensie że w nich grał XD) no i tak się zaczeło.. i się nie skończyło ^^

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
zaproszenia-slub.eu jak-napisac-zaproszenie-na-komunie.eu zaproszenia-na-pierwsza-komunie-swieta.eu liczniki na wodę wrocław forum metin2